Hakkımızda

 

DeKa Değerli Taşlar Dış Tic. Ltd. Şti 2012 yılında İstanbul’un Kartal ilçesinde kurulmuş olup; 900 m2 kapalı alanda hizmet veren sektörün butik çalışan firmalarından biridir. Kurucularımız taş sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek sektöre yön vermektedir.

 

 

Başlarda Türkiye’de hizmet veren firmamız, günümüzde KKTC, Fransa, Azerbaycan, Rusya, Irak ve İran gibi Ülkelere işçilik kalitesini götürmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Firmamız yurtdışından ithal edilen Kompoze Quartz (Silestone, Santa Margherita, Antonili Luigi, Neolith) ve her türlü doğal taşları işleyerek; Mutfak Tezgahı, Lavabo Tezgahı, Laboratuvar Tezgahı, Bar Bankosu, Zemin Döşeme, Cephe Kaplama vs.. gibi uygulamalarda, Mutfak Firmaları, Mimari Ofisler ve Uygulama Firmalarına çözümler üretmektedir.

 

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöre vizyon katmayı başarmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmanın değişmez prensipleri daime kalite, hizmet, zamanında teslim ve doğru fiyat olmuştur.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DeKa Değerli Taşlar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte çözüm üretmeye devam edecektir.

 

Click me